Складіть і запишіть невеликий опис (3-4 речення) побаченого за вікном пейзажу, що переданий такими поетичними рядками у вірші "Кольорові миші":" Осіннє сонце, яблуко - недоквас, стояло в голих кленах у вікні"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінь. Крізь вікно видно клени. Листя з них вже опало, то вони стоять голі. А над ними сіяє осіннє сонце, мов яблуко.