Складіть і запишіть невеликий твір-опис (5-7 речень) на тему «Чекає дощ зірватися щомиті». Використайте прислівники з орфограмою «Букви и та і в кінці прислівників».

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Складіть і запишіть невеликий твір-опис (5-7 речень) на тему «Чекає  дощ зірватися щомиті». Використайте прислівники з орфограмою «Букви и та і в кінці  прислівників».