Складіть и запишіть текст-опис на тему "Океан" за допомогою цих дієслів: Клекоче; Перекочує; Підіймає; Наздоганяє; Вабить; З"являється; Панує; Видніється; Відкрився. Прошу, помогите! И как можно быстрее!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в деяких краиинах э океани. вони прекраснi.через нього клекочуть птахи це дуже гарно.хвилi пiдiймаються i наздоганяють свiй берег солоними бризками синь-чистоии води.воно так i вабить до себе.океан це як пан вiн пануэ над всима.коли всходить туман це дуже гарно.потiм виднiэться гарний i чудовий океан.коли вiн вiдкриваэться в сiй своиий красi це неможливо не замiтити