Складіть і запишіть текст за поданим планом. Уживайте такі слова: на узліссі, змагання, вболівальниками були, суддею був. 1. Хто вирішив провести футбольне змагання? Де? 2. Які команди грали у фотбол? 3. Кого звірі обрали судде...

Складіть і запишіть текст за поданим планом. Уживайте такі слова: на узліссі, змагання, вболівальниками були, суддею був. 1. Хто вирішив провести футбольне змагання? Де? 2. Які команди грали у фотбол? 3. Кого звірі обрали суддею? 4. Хто вболівав за команду зайців? 5. Із яким рахунком міг закінчитися матч? 6. Хто переміг?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
одного разу на узлиси був мач були команди зайцив й билок. а комендиром був ворон . почали вони граты. був рахунок 3-6 в пользу билок й тут полив дощ й гра припинилася.