Складіть і запишіть три речення використавши деякі із запропонованих словосполучень.словосполучення:Пам'ятка архітектури, Софійський собор,окраса Києва, золоті бані, древній Київ, дзвони Софії, подих століть.
Складіть і запишіть три речення використавши деякі із запропонованих словосполучень.
словосполучення:Пам'ятка архітектури, Софійський собор,
окраса Києва, золоті бані, древній Київ, дзвони Софії, подих століть.
Ответ(ы) на вопрос:
Пам'ятки архітектури залишають наші предки. Софіївський собор-прекрасна пам'ятка. Київ-це стародавнє місто.