Складіть із частинок займеники, напишіть їх розряди  (дуже треба)1. казна.                 А. цей 2. що.                      Б. хто3.де                          В. скільки4.ні                            Г .що                  ...

Складіть із частинок займеники, напишіть їх розряди  (дуже треба) 1. казна.                 А. цей  2. що.                      Б. хто 3.де                          В. скільки 4.ні                            Г .що                                  Д . сь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Казна-хто   неозначені займенники,іменниковий. Дещо   неозначен, іменников. Ніскільки  запереч., числівниковий. Ніхто запереч,.іменниковий. Десь      неознач,.прикметник.