Складіть невелику розповідь 4-5 речень від імені захисника Кам'янець -Подільської Генуезької фортеці

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мене зроблено генералом в 1709 році,а в 1768 році я став комендантом фортеці-розповідає Вітте.Бувши ще генералом в 1766 році я посилив мурування Замкового мосту,а в 1771 році посилив браму Замкову,в 1772 році -польску браму.Коли розвалилась частина стіни старого замку ,я негайно склав проєкт відбудови і негайно розпочав відбудову. Але я не тільки відбудовував фортецю,я ще  й захищав зброєю ,яку виготовляли на місці в фортеці.......