Складіть по два речення зі словами правда, на радість, так щоб ці слова були 1) вставними 2) членами речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Правда — завжди найкращий вихід з будь-якої ситуації. 2) Ми прекрасно розуміли його слова, правда, думки не зовсім. 1) На щастя, нам вдалось уникнути відповідальності за свій вчинок. 2) Будь-який подарунок друзі дарують нам тільки на щастя.