Складіть  програму  обчислення  рівнодійної  сил  F,  що  діють  на  тіло  масою  m,  яке рухається з прискоренням а. F = ma

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Увеличением массы со скоростью пренебрёг (как и ещё много чем), извините за дерзость var   m, a, F: real; begin   writeln('Введіть дані про тілі:');   write('-Маса: '); readln(m);   write('-Прискорення: '); readln(a);   F := m * a;   writeln('--------------');   writeln('Pівнодійної  сил: ', F, ' H'); end.