Складіть речення так, щоб подані слова і словосполучення були у них підметом і присудком.Запишіть.Де треба поставте тире 1 Іменник,частина мови.2 корінь,частина слова.3 Підмет,головний член речення 4 Означення, другорядний чл...

Складіть речення так, щоб подані слова і словосполучення були у них підметом і присудком.Запишіть.Де треба поставте тире 1 Іменник,частина мови.2 корінь,частина слова.3 Підмет,головний член речення 4 Означення, другорядний член. 5 Речення,синтаксична одиниця. 6 узгодження,спосіб зв'язку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іменник- частина мови Корінь- частина слова Підмет-головний член речення Означення-другорядний член Речення- синтаксична одиниця Узгодження- спосіб зв'язку