Складіть речення так, щоб подані слова виконували різну синтаксичну функцію: Військовий (ім.) – військовий (прикм.), нове (ім.) – нове (прикм), дорослі (прикм.) – дорослі (ім.), старий(ім.) – старий(прикм), коло(ім.) - коло(пр...

Складіть речення так, щоб подані слова виконували різну синтаксичну функцію: Військовий (ім.) – військовий (прикм.), нове (ім.) – нове (прикм), дорослі (прикм.) – дорослі (ім.), старий(ім.) – старий(прикм), коло(ім.) - коло(прийм.), край(ім.) – край (прийм.), молоді(ім.) – молоді (прикм).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Військовий виконував свій обов'язок перед Батьківщиною. Військовий госпіталь працює без перестану. Нове ______(не змогла поставити це слово у вигляді іменника, хоч як не ламала голову) Нове пальто гарно пасує до черевиків. Дорослі інколи забувають, що були дітьми. Дорослі люди зібралися іти в кіно. Старий сидів на лавці біля хати. Старий дід розповідав онукам казки. Коло на асфальті скоро змиє дощ. Коло річки паслися гуси. Мій рідний край назавжди у моєму серці. Край дороги росла одинока тополя. Молоді відправились у весільну подорож. Молоді яблуні вже добре родили.