Складіть речення , в яких би слово господар було вжите в різних значеннях

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Піклуючись про майбутній врожай, хороший господар (той, хто веде господарство) слідом за комбайнами лущить стерню, вчасно оре ґрунт під озимину. На хуторі, під високою горою, жив господар (Заможний селянин) на все село. Він вирішив обійти німця далеко з тилу, наблизитися до нього звідти, звідки той його не очікував, і самому стати господарем (Повновладний розпорядник) становища. На Різдво господар (Глава сім'ї, господарства) з господинею частують гостей.