Складіть речення з однорідними членами, використовуюч подані слова.                                                                                                                                                                ...

Складіть речення з однорідними членами, використовуюч подані слова.                                                                                                                                                                                            Веселий,безтурботний,радісний;йти і їхати; не веселий,а сумний;і жовті, і зелені, і рожеві.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я даже не знаю такого не учил