Складіть речення з поданими нижче словами: Знаменитість — авторитет, дефект — недолік, дипло­мат — дипломант — дипломник.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У місто приїхала світова знаменитість. Павло мав авторитет серед друзів. Вся партія товару мала одинаковий дефект. У Оксани був один недолік: вона не вміла тримати язика за зубами. Кожен дипломат має особливий юридичний статус. Дипломантом конкурсу став юний піаніст з Києва. Дипломник Васильченко старанно працював над дипломним проектом.