СКЛАДИТЬ РЕЧЕННЯ З ПОДАНИМИЗВЕРТАННЯМИ ЩОБ ВОНИ СТОЯЛИНА ПОЧАТКУ РЕЧЕННЯ У СЕРЕДИНИ Й У КИНЦИ СОЛОВЕЙКО.МИЙ РИДНИЙ КРАЙ.ШАНОВНО ГРОМАДО. ЛБДИ ДРУЗИ УКР МОВА
СКЛАДИТЬ РЕЧЕННЯ З ПОДАНИМИЗВЕРТАННЯМИ ЩОБ ВОНИ СТОЯЛИНА ПОЧАТКУ РЕЧЕННЯ У СЕРЕДИНИ Й У КИНЦИ
СОЛОВЕЙКО.МИЙ РИДНИЙ КРАЙ.ШАНОВНО ГРОМАДО. ЛБДИ ДРУЗИ
УКР МОВА
Гость
Співай,співай,соловейко.
Мій рідний край,ти найкрасивіший!
Вислухайте мене,шановно громадо,будьте ласкаві!
Поїхали,любі друзі.