Складіть рівняння прямої, яка паралельна прямій у = 7х – 3 і проходить через точку А (-1; 4).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У паралельних прямих кутові коефіцієнти рівні, тому кутовий коеф. шуканої прямої рівний 7: у=7х+b Так як шукана пряма проходить через точку А, то її координати повинні задовільняти рівняння прямої: 4=7*(-1)+b b=11 у=7х+11 - рівняння шуканої прямої