Складіть схему ланцюга живлення морського біогеоценозу, якщо його компонентами є зоопланктон, фітопланктон, молюски, органічні рештки, дрібна риба, хижа риба, кит, чайка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПЛАН 1. Поняття ланцюгів живлення 2. Перший ланцюг живлення 3. Другий тип ланцюгів живлення 4. Правило екологічної піраміди Список використаної літератури