Складіть текст-міркування Чому треба бути уважними на уроці 5-7 речень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у кожного є своя мрія. Щоб досягти її - треба знання. А знання - це найлегша ноша, яку ми будемо нести все життя. Тому на уроці треба бути увжним, слухати вчителя. Тоді ми станемо мудрішими. Зможемо швидко і правильно розв'язати будь-які життєві задачі. А також зможемо дати пораду меншим.