Складіть власну гумореску( 2 або більше) Помогите пожалуйста, очень надо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дивний школяр  Двох онуків дід старий  Посадив на руки  Та й розказує казки, Слухають онуки.  Раптом менший запитав:  — А скажіть, дідусю,  Ви ходили в перший клас?  — Та ходив, Павлусю.— От був номер! — малюки  Сміхом залилися,  — Як до школи ви прийшли  З бородою й лисі. Найкраща мова Йде синок до школи вперше.  Пита батька мати:  - Якій мові ми синочка  Будемо навчати -  Українській чи російській?  Обидві ж хороші.  - Хай вивчає ту, якою  Печатають гроші. Зразковий предок Як зразковий предок, та близька людина, батько витягнув щоденник із портфеля сина. Відкриває, там оцінок як у полі гички, пара трійок, кілька двійок, решта — одинички. Подививсь на сина скоса, синок здогадався, і під стіл від артрозносу евакуювався. Вилазь звідти, каже батько, вилазь буде краще. Ну і в кого ж ти вдалося отаке ледаще? Неохоче полоненник вибрався з під столу, — так то ж я знайшов твій щоденник і носив у школу, показав, щоб наш учитель більше не чіплявся, у кого я такий олух ледачий удався.   Гумореска про братів молодших — Зараз, дітки, — каже вчитель, — будем твір писати про братів молодших наших  — птахів та звіряток, про пернатих наших друзів і чотириногих. От Володя і нашкрябав, сам, без допомоги:  «Ми із татом у суботу йшли по лісосмузі  і підстрелили з берданки трьох пернатих друзів. Біг ще друг чотириногий,  тільки дуже спритний, як шурнув у кукурудзу — не вдалося вбити. Все одно у нас в коморі м'яса є багато: брата меншого в неділю вполював мій тато.  А наступної неділі підем на лисичку. Гадом буду, як не встрелим бісову сестричку». Гумореска про грамотних дітей Як це добре, громадяни, Мати грамотних дітей! — Яких знаєш писателів? — Пита сина Ялисей. — Пушкін. — Гоголь. — Достоєвський. — Горький, Мамін-Сибіряк. — Ну а далі далі, синку. Лев Толстой, Гюго, Бальзак. — Ялисей зрадів: — Прекрасно! — Ось ми й вияснили так, Що на вулиці Толстого Я в пивній забув піджак. Школярі в гуморесках Петя Коржик той, що ходить до третього класу, Листа в село накарлякав дядькові Панасу. —Добрий день вам любий дядьку, я ходжу до школи, Ми чули, що ви на тім тижні свиню закололи. Ми вас просимо у гості мама, я і тато, І всі разом на вокзалі будем зустрічати. На пероні між людьми я вас перший побачу, Держіть в руках банку смальцю і ногу свинячу.