Складіть і запишіть по 2 речення про кожну професію Модельєр, продавець,двірник, дизайнер,художник.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Художник досконало виводив кожну лінію на портреті. В Микити є талант - він прирожденний художник. 2. Модельєр розробив новий ескіз виробів Дарина - гарний модельєр, оскільки лише вона досконало справлялася з своєю роботою. 3. Весь затишок цьому прекрасному будинку подарував дизайнер. дизайнер розповів, куди краще поставить цього стола. 4. В магазині продавець розказав як правильно множити на калькуляторі. Продавець цих яблук сказав, що вони на диво смачні! 5.Двірник з журбою підмітав пале листя. Наш двірник знойшов малого їжачка.