Складнопідрядними є речення: А)Зеленим духом дихнули смереки, зеленим сміхом зас

Складнопідрядними є речення: А)Зеленим духом дихнули смереки, зеленим сміхом засміялись трави,на всьому світі тільки дві барви:в зеленій-земля, в блакитній небо. Б)Минають днв,минає літо,настала осінь,шелестить пожовкле лисття... В)Схід якось одразу наповнився перлисто-рожевим сяйвом,і по ньому розгористо шугонули промінці. Г)Хотів би я знати, про що той струмок у мріях своїх гомонить між травою? Г)Грозою вмито перши трави,в квітневий сад розчинено вікно,і серце позбувається печалі:весні таїти смуток не дано!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) хотів би я знати, про що пой струмок у мріях своїх гомонить між травою