Скласти 10 речень з дієприкметниками на тему "Татове слово"! Будь-ласка дуже потрібно допомржіть)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Татове слово. Слово батьків з давнини вважалось вершиною мудрості. Через те, що наші батьки прожили вік , то вони краще знають як жити. Вони дають мудрі поради, кажуть добрі слова, а якщо ви будете до них дослухатись , то зрозумієте, що то справді корисно- слухати батька й матір. Тато для своїх дітей зазвичай стає прикладом. Виховує їх так, аби вони стали гарними людьми. Хоча, який батько не хоче, щоб його дитина стала вихованою та культурною людиною в нашому суспільстві? Батько завжди готовий прийти на допомогу і словом і ділом. Він, як особа чоловічої статі не буде довго ходити поблизу вашої проблеми, він буде твердо виконувати її з вами. Можливо і не ділом, та добрим словом він завжди вас підтримає, та скаже те,що допоможе вам. Він буде з вами поряд завжди, тому не варто соромитись,а варто просити, щоб тобі щось порадили твої батьки і нехай то мама, і нехай то тато…