Скласти 10 речень зі звертанням!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Друже, пішли в зоопарк! Наталко, ходімо в кіно! Бабусю, питимеш чай? Мамо, скільки років ти вчилася в школі? Тато, змайструймо літак! Михайлику, тримай печиво! Комп`ютере, досить гальмувати! Шафо, яка ж ти тверда! Учителю, не задавайте нам сьогодні домашнє завдання! Рівняння, який у тебе розв`язок?
Гость
Тату, ти любиш мене? Бабусю, давай готувати пирiжки! Наталко, дай будь ласка пензлик, я загубила свiй. Матусю, допоможи менi з завданням. Друзi, не треба сперечатись. Дiдусю, допоможешь зробити шпакiвню? Галина Петрiвна, повторiть будь ласка питання. Подружко, давай сьогоднi пiсля урокiв погуляемо? Матусю, я на тебе схожа? Играшко, я так тебе люблю!