Скласти діалог між мамою та сином,її син збираться на день народження до друга та незнає що подарувати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- сину, ти чому такий сумний? - мене запросив Тарас на день народження, а я не знаю що подарувати... - так, це проблема. Давай разом подумаємо. Чим твій друг захоплюється чи може має якесь хобі? - він любить колекцінувати марки, а ще грає в комп’ютерні ігри. -о, так ти сам відповів на своє запитання. Подаруй йому 2 диски з іграми і марки з наклейками. А грати в живі ігри Тарас любить? - так, ми з ним разом граєм у шкільній команді по футболу. - так це ще одна ідея. Подаруй йому гарний м’яч. - дякую, мамо, ти мені дуже допомогла. - нізащо, а тепер іди в магазин - добре