Скласти діалог з декількома вигуками такими як : добридень, ой, о, ах, еге, ой людоньки, ой нещастя ж моє. ей, ну, геть, ого-го, фу, тю, тсс, кахи-кахи. будь ласка, ой лишенько, будьте здорові, гав-гав-гав

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Добридень, Сашко. -Добрилень, Наталіє Петрівно. -О, як ти підріс за літо! Вже такий високий став! -Еге, підріс! Тепер буду вищий за всіх у класі! -Тю, не переживай. Діти всі ростуть. Будеш скоро викоким, як твій батько! -Ой людоньки, не хочу!  - Чому? Чоловіки мають бути високими та стрункими! І ти будеш! - Кахи-кахи! Який же я чоловік? Мені ж тільки 9 років! - Сашко, ну, ти ж колись станеш дорослим... Від цього нікуди не дінешся. - Мені ще ого-го скільки років бути дитиною. Ще треба школу закінчити. А вона така складна. Думаю, що доведеться ще років 30 вчитися в ній. - Чому це? - Важко гризти мені, Наталіє Петрівно, граніт науки цей. - Ой, нещастя моє, треба старатися. Сумлінно виконувати всі домашні завдання. - Ой, людоньки, так я ж їх виконую! От тільки оцінки погані! - А чому тоді оцінки погані?  - Я ж кажу: граніт науки важко мені гризеться. -Ах смішний же ти, Сашко! - Ой лишенько, я ж до школи запіснююсь! - Ну добре, бувай. - Будьте здорові!
Гость
- Добридень Петро Васильович. - Привіт Павлику. - О, а коли у нас буде урок фізкультури? - Ой, я забув вам сказати, що сьогодні не буде уроку. - Ах, а чому?  - Мені потрібно по сравам, а завтра у вас буде 2 уроки. - Еге, нічого собі.  - Ой людоньки, я ж забув, що і завтра мені теж потрібно у місто. Отже потім у вас буде 3 уроки фізкультури. - Кахи-кахи, ого-го нічого собі я дуже радий. - Гаразд бувай я вже зараз їду. - До побачення.