Скласти діалоги: 1) Діалог (обмін повідомленнями) 2) діалог волевиявлення! СРОЧНО!!!! ПЛИИИЗЗЗ
Ответ(ы) на вопрос:
1. Привіт, Марійко! - Привіт. Оксанко! - Я сьогодні дізналась, що в нас завтра контрольна робота. - Дійсно. Потрібно прочитати біографію Т.Г.Шевченка _ Я і не знала, що це потрібно. - Нам на минулому уроці говорили. - Ясно, дякую за інформацію. Бувай! -Бувай! 2. Привіт! - Привіт! - Я хочу купити собі нову сукню. Допоможи мені вибрати її. - Добре, ходи в магазин