Скласти із словосполучення речення: Зважаючи на обовязки, зважаючи на погоду, враховувати погляди, враховувати попередній досвід, підтримувати ініціативу, підтримувати рішення, підтримувати ідею, опанувати мову, опанувати науку...

Скласти із словосполучення речення: Зважаючи на обовязки, зважаючи на погоду, враховувати погляди, враховувати попередній досвід, підтримувати ініціативу, підтримувати рішення, підтримувати ідею, опанувати мову, опанувати науку , опанувати майстерність, освоювати виробництво, освоювати землі,освоювати маршрут.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Я кожного дня допомагаю мамі, зважаючи на обов*язки. 2) Зважаючи на погоду, сьогодні потрібно одягнутись тепло. 3) Коли ми виконуєм спільну роботу з класом, ми враховуєм погляди інших. 4) .... 5) Познайомившись із цікавою людиною , я і дальше буду підтримувати інціативу для спілкування. 6) .. 7)створюючи картину, художник підтримує ідею початкового задуму. 8) .... 9).... 10)... 11)влаштувавшись на роботу без досвіду потрібно обов*язково освоювати виробництво. 12) Подорожуючи атласом, можна думками освоювати землі. 12) Поїхавши у інше місто, я освоюю маршрут, аби повернутись назад та не забути дороги.