Скласти міні твір на тему "найрідніші мені люди" (6-7 реч.) з узагалюнювальними слова і однорідними членами речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку найважливіші люди в моєму житті- це батьки! Томущо вони нас виростили, вони нас виховали та доклали багато зусиль щоб ми були щасливими. Ми повинні нами пишатись та цінувати їхню працю.