Скласти невеличку розповідь на тему " Мій друг", використовуючи прикметники: Ввічливий, чуйний, щирий, добрий, вихований, енергійний, охайний, лагідний, спокійний, кмітливий, дотепний, допитливий, веселий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій друг по імені Андрій він дуже чуйний,ввічловий ми прийшли до мене додому він був охайним,лагідним,спокійним.Але тепер він такий-же самий,але він став єнергійним,допитловим,веселим,вихованим