Скласти невелику розповідь на тему моя подруга викорисьовуючи прикметники охайний добрий ввічливий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 моя подруга - це як моя сестра  дружити з нею ми почали ще змалку. ми настільки подружились, що знаємо усі секрети один одного.я помітила ,що моя подруга добра,красива,охайна.інколи мені здається,що ми дуже схожі.у нас однакові смаки в музиці і ми обидві дуже любимо ходити до школи.  я люблю свою подругу