Скласти план до оповідання Тельмаха " Гуси-лебеді летять" до першого розділу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лебеді летять. Розповідь діда Михайлика про прихід весни і ключі сонця. Зустріч з дядьком Себастіяном. Лист від батька Михайлика. Прогулянка хлопчика з Петром до лісу. Розділ 2 Любов Михайлика до книги Їжа для орачів Книжечка Дивимось диво Бабське чаклування. Розділ 3 Якимівська загорожа Чорнява дівчина біля вориння Розмова з дівчиною Прощання з любою Делікатність дідуся Мій сон Розділ 4 Намотування вітряків «Космографія» — незрозуміла книга Босонога ярославна Продаж корови заради навчання Розділ 5 Розповідь про гриби «Тарас Бульба» — книга від попаДжерело: http://dovidka.biz.ua/gusi-lebedi-letyat-plan-do-tvoru/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua]