Скласти програму (B PASKAL) обчислення площі поверховості зрізаного конуса, за формулою S=╥(R+r)l+╥R^2+╥r^2 якщо R=12,5 см; r =7,82см; I=22,4см;

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Var r,s,i,t,w,u : real;beginwriteln('Введите r');readln(r);writeln('Введите R');readln(t);writeln('Введите I');readln(t);s:=r+t;s:=s*3.14;w:=abs(t);w:=w*3.14;u:=abs(r);u:=u*3.14;writeln('Ответ: ', s+w+u)end. P.S Извините, что на русском:)