Скласти речення , використавши в ньому всі 10 частин мови . Допоможіть будь ласка )))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ой, я не пригадую жодного слова, сказаного мною у цьому двадцять першому столітті, яке ненароком завдало б шкоди або страждань рідним людям, роблячи їх нещасними.  ІМЕННИКИ: слова, столітті, шкоди, страждань, людям. ПРИКМЕТНИКИ: рідним, нещасними. ЧИСЛІВНИК:  двадцять першому. ЗАЙМЕННИКИ: я, жодного, мною, цьому, яке, їх. ДІЄСЛОВО: пригадую, завдало. ПРИСЛІВНИК: ненароком. ПРИЙМЕННИК: у. СПОЛУЧНИК: або. ЧАСТКИ: не, б. ВИГУК: ой. ОСОБЛИВА ФОРМА ДІЄСЛОВА (ДІЄПРИКМЕТНИК): сказаного. ОСОБЛИВА ФОРМА ДІЄСЛОВА (ДІЄПРИСЛІВНИК): роблячи