Скласти речення з: 1. З ініціативи. 2. За наказом. 3. На захист. 4. По суті. 5. Іти по воду. 6. За життя. 7. За умови. 8. Згідно з наказом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.З ініціативи моєї мами, я лягаю спати о 21:00 2.За наказом міністра оборони України, армії виділять нову техніку. 3.На захист моєї кішки, я відігнала собаку. 4.По суті, це припущення має право на існування. 5.Іти по воду-мій звичайний вранішній обов'язок. 6.За життя ми здобуваємо багато знайоств. 7.За умови, що буде хороша погода, я піду гуляти. 8.Згідно з наказом бабусі, я маю з'їсти тарілку супу.