Скласти речення з диесловами напишу,читатимуть,запамьятати,миркувати на украинском языке пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я напишу листа для своєї подруги.Вчителька сказала,що Максим і Сергій читатимуть наступними.На математиці нам росказували важливу тему,яку потрібно запам'ятати.На уроці вчителька казала, що ми будем міркувати.