Скласти речення з фразеологiзмом прокинулася  душа, важкий на руку, серце краеться

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Микола був важкий на руку, тому  мало хто наважувався сперечатися з ним. Подивлюсь на маленьку сиротину, так і серце крається. Лише побачивши її страждання і відчувши усі її муки, моя душа прокинулася і струснула з себе кайдани байдужості.