Скласти речення з їй-бо, овва, ой лишенько, ич, Воістину воскрес, цвінь-цвірінь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
От розумна , їй-бо отримати погану оцінку! Овва яка красуня-весна причимчикувала! Ой лишенько , де ж поділися голки??? Ич я не знаю що це таке. Завжди коли приходить Великдень , б*ються яйцями і кажуть "Хпристос Воскрес" і "Воістину Воскрес" Навколо так гарно і у всіх щілинках чути лиш: "цвінь-цвірінь"