Скласти речення з однорідними членами речення: - І вчора, і сьогодні, і завтра, і завжди; - Поля і степи, ліси і гори, річки й моря; - Чоловіки й жінки, старші й молодші, дорослі і діти; - Працьовиті, беручкі, сміливі, винахідливі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Василь - позитивна людина; він був нею і вчора, і сьогодні, і завтра, і завжди буде, бо такий в нього характер. Моя країна дуже мальовнича: тут є поля і степи, ліси і гори, річки й моря. В цьому парку завжди проводять свій час чоловіки й жінки, старші й молодші, дорослі і діти, адже тут є цікавинки для всіх, а ще тут дуже зелено і свіже повітря. Учні бувають всякі: працьовиті, беручкі, сміливі, винахідливі.