Скласти речення з парами слів: заплести-розплести, накрити-розкрити, звести-розвести, взуватись-роззуватись

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені треба  було скласти  свої речі у портфель, але спочатку я  повинен   розкласти  зошити по  своїм  місцям.    Щоб навчитись гарно   плести коси, треба багато разів заплести  і розплести волосся.