Скласти речення з прямою мовою  используя дієслова  шепотіти, запитувати, цікавитися, пояснювати  А:"П"?, А: "П".,"П",-а, "П "?-а

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мама сказала "Не шепочи собі під ніс, я не чую!" "Запитай у нього, бо я не знаю."- відповів Андрій "Мені цікаво як ти про це дізнався?Поясни мені будь ласка!" - спитала вчителька Сергійка.