Скласти речення з словами: Удень, востаннє, назустріч, напамять, додому, вдруге

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Удень ми з моїми дівчатами (хлопцяпи) ходимо на гурток малювання. Востаннє я ходилав ліс літом. Назустріч мені бігла якась дивна кішка. МЕні задали вивчити напам'ять вірш Тараса Шевченка. Сьогодні я верталася з хорошими оцінками. Вдруге я побачила цю дивну кішку.