Скласти  речення за поданим початком и записати их: 1. Моя бабуся.. у...   2. СьогоднI учнi... на....    . 3. Хлопчики й дiвчатка ... у ....  . 4. У дворi ... .... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя бабуся пішла у аптеку .  Сьогодні учні грають футбол на дворі .  Хлопчики і дівчатка пішли у школу . У дворі Олі є гарний і пухнастий котик .