Скласти речення за схемами 1) [ ], і [ ], якщо () 2) (коли), [ ], але [ ] 3) [ ], так що (), та [ ] 4) [ ]- [ ],і [ ] 5) [ ]: [ ], бо () 6) [ ]; [ ], (яка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Марічка поїде на море, і Петро купить новий велосипед, якщо будуть гарно поводитися. 2. Коли прийде літо, я поїду на море, але не надовго. 3. Дощ йшов усю ніч, так що зранку було так вокго, що треба було одягати чоботи, та було дуже волого. 4. Щоб довіряти людям - треба їх добре знати, і проводити з ними багато часу. 5. Я прислухався: у лісі було дуже тихо, бо перед цим пролунав гучний вистріл. 6. Я люблю ходити в ліс тоді, коли дерева зелніють та хвилюються зеленими хвилями; коли навколо стає спокій, який проникає у твою душу.