Скласти речення зі схемою 1.підмет, присудок, обставина, обставина 2. означення, підмет, присудок (і) присудок, означення, додаток 3.Підмет, присудок,додаток, обставина

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Вона співала дуже добре. 3. Ольга вирішила працювати з батьком вночі. 2. Маленький хлопчик плакав і просив, сердешний, про порятунок.