Скласти речення зі словами хвилюєшся , туретцький , робиться , гучний , зшити! Дуже прошу допомоги)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ти дуже хвилюєшся, коли виступаєш перед публікою.  З вежі львівської ратуші лунає гучний звук сурми. Потрібно зшити всі деталі викрійки між собою. Все, що не робиться, робиться на краще. Турецький килим дешевший, ніж перський.