Сочинение мое хобби спорт на казахском с переводом пжл , срочно надо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің хобби волейбол болып табылады. Волейбол менің сүйікті спорт түрі болып табылады. Ол ойнауға көңілді, сонымен қатар денсаулығы үшін жақсы ғана емес. Ол үшін, доп ғана адамдардың компанияны және өрісті қажет. Осыған ойынның пысық және мұқият болуы мүмкін. Мое хобби волейбол. Волейбол мой любимый вид спорта. Это интересно играть, а также не только хорошо для здоровья. Чтобы сделать это, компании и людей только на поле шара. В этой игре может быть ловким и внимательным.