Скласти речення зі словами лелечий,лелеченята або батьки ,Батьківщина.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Після тепла в чужих краях птахи повертаються на Батьківщину. Наша Батьківщина - Україна. Скоро в лелечих гніздах будуть маленькі лелеченята.
Гость
Найцінніша і найдороща іграшка для мене та-яку подарували мені батьки.Летіла лелека,заклекотіла до лелеченята.Батьківщина-територія,де ти народився,виріс,де пройшло дитинства,живуть твоі батьки.Можна все на світі вибирати ,сину,вибрати не можна тільки Батьківщину.