Скласти речення зі сполученнями,у яких слова вжито в переносному значенні. Просит(осінь,мама);гострий(ніж,вітер);ліс(зажурений,густий);падають(у траву,у серце).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Просит осінь  людей одягатись , щоб не хворіти. Гострий вітер на дворі. Ліс зажурений стоїть, бо вже прохолодно. Падають у серце добрі слова.