Скласти словосполучення визначити рид число именика  звязанрго з ним прикметника Радiсний  день  усмiшка очi обличчя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. радісний хлопець - чоловічій рід, число - однина 2.щасливий день - чоловічій рід, число - однина 3.чарівна усмішка - жіночий рід, число - однина 4. гарне обличчя - середній рід, число- однина