Скласти твір(7-6 речень) на тему "Захід сонця над морем" використовуючи відокремлен?

Скласти твір(7-6 речень) на тему "Захід сонця над морем" використовуючи відокремлен?? члени речення,позначаючи їх. Допоможіть дуже потрібно!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відпочинок на моріВлітку ми з батьками відпочивали на узбережжі Чорного моря в Криму. Природа краю зачарувала мене своєю пишною і незвичайною красою.Та найбільше мені запам'яталися прекрасні вечори, дивовижний захід сонця над морем. Ось жовтогаряча куля сонця, як той рум'яний колобок, повільно зникає між морем і небом. Вона фарбує їх у різні кольори. Пропливають різнобарвні хмари на вечірньому небі. Вони схожі на казкових тварин. І хвилі теж переливаються багатьма кольорами. Я милувався морським заходом сонця і мріяв стати художником.2. Послухайте вірші.- Що спільного в текстах переказу і віршів? Чим вони відрізняються?Літній вечір... Гори в млі,В золоті вершини...А під ними ллється десьПісня України.Гасне вечір... Сон обнявГори і долини...А між горами літаПісня України.Ніч давно... Заснуло все,Тільки море плине,Та щебече понад нимПісня України.- Які б малюнки ти намалював до вірша О. Олеся?Тиша морськаВ час гарячий полудневийвиглядаю у віконце:ясне небо, ясне море,ясні хмари, ясне сонце.Тиша в морі... Ледве-ледвеколихає море хвилі,не колишуться од вітруна човнах вітрила білі.З тихим плескотом на берегрине хвилечка перлиста;править хтось малим човенцем,в'ється стежечка злотиста.Править хтось малим човенцем,стиха весла підіймає,і здається, що з весельцящире золото спадає.(Леся Українка)- Яка пора доби описана в цьому вірші?- Де відбуваються події?- Поясніть вислови «хвилечка перлиста», «стежечка злотиста»